Obuwie do tańców towarzyskich i latynoamerykańskich marki International Dance Shoes wybierają profesjonalni tancerze. Jesteśmy cieszącym się światową renomą producentem i dostawcą damskiego, męskiego oraz dziecięcego obuwia tanecznego. Nasza oferta internetowa obejmuje obuwie do tańców towarzyskich i latynoamerykańskich produkowane wyłącznie w Milton Keynes w Anglii. Nasza firma specjalizuje się w obuwiu do tańców latynoamerykańskich i towarzyskich. Mamy ponad 30 lat doświadczenia w tej dziedzinie. Obecnie wielu czołowych tancerzy amatorskich i profesjonalnych wybiera buty naszej produkcji.

Buty robione są ręcznie w naszej siedzibie w Milton Keynes, gdzie firma powstała w 1980 roku. Od tamtej pory zdobyliśmy renomę jednego z najlepszych producentów obuwia tanecznego i stale opracowujemy nowe produkty, wykorzystujące nowe technologie oraz wprowadzamy innowacje projektowe, które pomagają poprawić wyniki tancerzom, a jednocześnie zapewniają wyjątkowy komfort i odznaczają się atrakcyjnym wyglądem. Wszystkie nasze buty taneczne dostępne są w bezpośredniej sprzedaży na naszej witrynie internetowej. Naszym celem jest zaopatrywanie tancerzy na każdym poziomie umiejętności i w każdym wieku, zarówno uprawiających taniec na szczeblu konkursowym, jak i towarzyskim. Nie oferujemy wyłącznie damskiego i męskiego obuwia do tańców towarzyskich i latynoamerykańskich – nasze produkty są również powszechnie używane do innych odmian tańca, w tym salsy, tańca liniowego, ceroc, jazzu, flamenco, swingu i jive'a.

Sara - Tan Satin

Click here to view a short video on the making of International Dance Shoes.

If you'd be interested in becoming a dealer/wholesaler and adding International Dance Shoes products to your physical or online store then please click here to submit your details.

Mens and Ladies Dance Shoes, Ballroom & Latin Dance Shoes for Sale Online

KLIKNIJ TUTAJ, aby obejrzeć krótki film o produkcji butów International Dance Shoes.

Przedsiębiorców zainteresowanych sprzedażą detaliczną i hurtową oraz poszerzeniem asortymentu swojego sklepu internetowego o produkty International Dance Shoes prosimy o kliknięcie tutaj i przesłanie nam swoim danych kontaktowych.

Sprzedaż internetowa męskiego i damskiego obuwia do tańców towarzyskich i latynoamerykańskich

Przekierowujemy Państwa na naszą brytyjską stronę...
Anuluj
Kontynuuj