Uluslararası Dans Ayakkabıları, Salon ve Latin Amerika dansları için profesyonellerin seçimidir. Bizler, dünya çapında tanınan bayan bay ve çocuk dans ayakkabıları üreticisi ve tedarikçisiyiz. Internetten satışa sunulan çeşitlerimiz içinde, İngiltere'den Milton Keynes tarafından özel olarak üretilmiş olan Salon ve Latin Amerika dans ayakkabıları da mevcuttur. Salon ve Latin Amerika dans ayakkabıları sektöründe 30 yılı aşkın tecrübemizle, ayakkabılarımız bugün önde gelen amatör ve profesyonel dansçılar tarafından birinci tercih konumundadır.

Dans ayakkabılarımız büyük bir titizlikle, İngiltere'de Milton Keynes'de 1980'den beri üretilmektedir. O günden bugüne bizler dans ayakkabıları alanında en kaliteli üreticilerden biri olarak tanınmış olduk ve ayrıcalıklı bir rahatlığı deneyimlerken performansınızı en üst düzeye taşımanıza yardımcı olmak için yeni ürünlerimizi yeni teknolojilerle ve dizayn yenilikleriyle sürekli olarak geliştirmekteyiz, üstelik bütün bunlar de göz alıcı bir moda anlayışı ile gerçekleştiriliyor. Amacımız her yaştan ve her seviyeden dansçılara, hem yarışmalar hem de sosyal dans ortamlarında hizmet sunmaktır. Biz sadece Salon ve Latin dansı için bay ve bayan dans ayakkabıları sunmaktan öte, ürünlerimiz, Salsa, line dansı, Ceroc, Jazz, Flamenko, Swing ve Jive de dahil olmak üzere birçok farklı dans türlerinde de kullanılmaktadır.

Sara - Tan Satin

Uluslararası Dans Ayakkabıları imalatı ile ilgili kısa bir video izlemek için BURAYA TIKLAYIN.

Eğer bayi/toptan satışçı olmak ve Uluslararası Dans Ayakkabıları ürünlerini fiziksel veya internet dükkanınıza dahil etmek isterseniz bilgilerinizi iletmek için buraya tıklayın.

Internet satışı için Bay ve Bayan Salon ve Latin Dans Ayakkabıları

Sizi İngiltere sitemize yönlendiriyoruz...
İptal
Devam